Fungování klubu (princip nabídky a poptávky)

 

        Členství funguje tak, že Vámi vybraný vůz máte možnost využívat neomezeně dlouhou dobu, přičemž ho můžete nabízet neomezenému počtu ostatních členů. Naopak i Vám budou dávány nezávazné nabídky na výměnu vozu od jiných členů KickDown-Club. Tímto způsobem je zaručena maximální spokojenost uvnitř klubu, jelikož máte absolutní volnost ve výběru vozu, který chcete využívat, a délce užívání vozu. Systém je nastaven flexibilně a jednoduše pro maximální pohodlí členů klubu.

 

Formy výměny

 

a) Výměna nastálo

 

        Uživatel A si vymění s uživatelem B vůz. Po výměně obě protistrany vůči sobě nemají žádné další závazky. Modelový příklad:

 

 

b) Časově omezená výměna

 

        Dva uživatelé se domluví na společné, časově omezené výměně vozů. Protistrany se předem domluví na datu zpětného navrácení. Modelový příklad:

        Dva uživatelé se domluví na 8 denní výměně vozů. Datum výměny je 10.3 (neděle) a datum zpětného navrácení je 18.3 (pondělí). Tyto termíny jsou oba uživatelé povinni dodržet, pakliže se v průběhu nedomluví jinak.

 

Internetová aplikace

 

        Vozy na výměnu nabízíte přes naší internetovou aplikaci, která je dostupná z jakéhokoliv PC, které má připojení k internetu. Tedy velice jednoduše z pohodlí domova si můžete Váš vůz vyměnit.

        Při jakýchkoliv nejasnostech nás neváhejte kontaktovat zde (kontaktní formulář), nebo na telefonním čísle +420.607.214.638. Na Vaše otázky Vám rádi a pohotově odpovíme.

Zásady KickDown-Club

-Možnost kdykoliv vystoupit z klubu

-V Našem klubu jezdíte celých 365 dní v roce

-Po vystoupení z klubu si s sebou odnášíte Vámi vybraný vůz

-Vozy se točí mezi členy klubu na základě nabídky a poptávky

-Čistota všech vozů je zaručena díky pravidelné precizní údržbě

-Vozy jsou průběžně udržovány v perfektním technickém stavu

-Využíváte celou řadu exkluzivních vozů za cenu a náklady na údržbu jediného vozu

-Spokojenost klienta je pro nás vždy na prvním místě

Kontakt

Bc. Pavel Prachař Modletice 75 p.Dobřejovice 25101 Říčany +420.607.214.638 Prachar.pav@seznam.cz